b a s i r a t a f z a e i . c o m
زمان جاری سایت:
تبلیغات
قالب فارسی
  • تازه ها
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین
:: نرم افزار خرید شارژ و پرداخت قبوض مثنی
با دریافت نرم افزار اندرویدی شارژ و پرداخت قبوض مثنی شما می توانید فرایند خرید انواع شارژ و پرداخت قبوض مختلف خود را به سرعت و با امنیت بالا انجام دهید.
:: اپلیکیشن موبایل «مجله خبری بصیرت افزایی»
با نرم افزار «مجله خبری بصیرت افزایی» به راحتی می توانید آخرین اخبار روز و جهان را بر روی موبایل و یا تبلت خود دریافت نمایید.
:: پرسمان های قرآنی
حاصل تلاش پژوهشگران پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن در پاسخ دهی به پرسشها و شبهات قرآنی، پس از بررسی، اصلاح و پالایش دهها هزار پرسش و پاسخ، منجر به تولید نرم افزاری تحت عنوان «پرسمانهای قرآنی» شد که در دسترس علاقمندان به معارف قرآنی قرار گرفته است.
:: مدیریت حجم مصرفی اینترنت در موبایل با اپلیکیشن My Data Manager
کنترل مصرف استفاده از اینترنت مخصوصا برای کاربران ایرانی اهمیت زیادی دارد. اپلیکیشن My Data Manager برای همین کار ساخته شده است.
:: نرم افزار واژه یاب
با واژه یاب به دنیای واژه ها وارد می شوید، بیش از ١٧ فرهنگ لغت و دسترسی به بیش یک میلیون واژه، بانک اطلاعاتی این برنامه را تشکیل می دهند.
:: تلفن همراه خود را تبدیل به یک «خط کش» کنید
با استفاده از این نرم افزار می توانید برای اندازه گیری واحدهای مختلف از موبایل خود استفاده کنید.
:: دانلود نرم افزار فکس اینترنتی
سرویس فکس اینترنتی FAX.IR به شما امکان ارسال و دریافت فکس در هر مکان و هر زمان توسط موبایل (و تبلت) و یا سایت WWW.FAX.IR را می دهد.
:: نرم افزار آندروید CamScanner
از قابلیت‌های این نرم افزار می‌توان به انتخاب قسمتی از متن برای اسکن کردن، آپلود و به اشتراک گذاری با دوستان، قابلیت اسکن کردن بدون محدودیت صفحات، قابلیت جستجو، الگوریتم‌های هوشمند برای اسکن و چند قابلیت دیگر اشاره کرد.